A Szeretetvarázs bloggon szerveződik a gyűjtés, főleg gyerekeknek készült sk tárgyakból! Ha készíteni nem is tudsz, de a felhívást tedd ki a bloggodba!Cinella
A nyeremény a képen látható könyv, illetve egy általam készített meglepetés lesz. Remélem lesz pár jelentkező. Határidő 2010. július 8. Azért ezt az időpontot választottam, mert akkor lesz az utolsó vizsgám a mérlegképes tanfolyamon, és remélem aznap már kezemben lesz a bizonyítványom is. Így szeretném az örömömet megosztani veletek is. {tudom nem iszunk előre a maci bundájára, de így gyűjtök pozitív energiát :-) }
Már nagyon régóta érik bennem a gondolat, hogy jelentkezek egyikőtöknél PIF játékra. Eddig a tanulás miatt nem igazán volt hozzá bátorságom. Most, hogy a számomra legnehezebb részén túl vagyok, felbátorodtam. Még ugyan hátravan 4 vizsga, de már látom az alagút végét. Szóval vettem egy mély levegőt és jelentkeztem Csibénél. Így hát most már nincs más hátra, mint, hogy várjam azon bátor kreatívos társaimat, akik szeretnének tőlem ajándékot kapni! Szám szerint 3 főt. Ha úgy érzed feltétlenül szükséged van egy általam készített valamire ne habozz, írj egy kommentet. Az ajándékok készülhetnek varrással, hímzéssel, szalvétatechnikával. Még az is lehet, hogy időközben kitanulok még má technikákat is.
Elkészültem a free rr-em következő darabjával. Mollynak hímeztem egy rózsát. Nagyon szeretem csinálni, igazán könnyű volt, és mégis egy csodaszép virág lett a végeredmény. Nem mellesleg nem kellett kontúrozni. Az anyag is szuper! Sajnos az elkészülését több dolog is lassította. Eleinte azért haladtam lassan, mert a vizsgára készültem. Ilyenkor amikor már nem éreztem az agyam helyét leültem böködni egy kicsit. Sajnos a másik lassítóm rosszabb volt. Ez az inhüvelygyula, illetve a gipsz. Ma már egészen jól van a kezem, használ a saját terápiám. :-)