Mi ketten egyek!

Rendszeres olvasók

A következő címkéjű bejegyzések mutatása: játék. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: játék. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. július 21., vasárnap

JÁTÉK!


No nem nálam. 
Részletekért kattints ide!



Cinella

2013. február 26., kedd

Tavaszcsalogató játék I. rész

Még januárban hirdetett játékot Rita, amire én is jelentkeztem. A játék lényege, hogy mindenki ad, és mindenki kap is ajándékot. Azt, hogy kinek küldesz természetesen tudod, de hogy kitől kapod azt nem. Kivéve Erika, akinek én küldtem az ajándékot, mert Ő nem írta meg előre Ritának a címét, így aztán kénytelen voltam elkérni tőle. Tehát Neki már a személyem nem volt meglepetés, de az ajándék azért igen. Sajnos nem ismerem Erikát, így aztán kicsit sötétben tapogatóztam. Rita annyi kikötést tett, hogy a tavasszal, kikelettel kapcsolatos legyen az ajándék. Nekem a tavasz egyenlő a virágokkal. Ezért készült egy üvegtál rózsákkal, egy kis szív alakú doboz szintén rózsákkal, és természetesen egy húsvéti tojás is kellett a készletbe, hiszen a legnagyobb tavaszi ünnepünk. A dobozon lévő minta harmonizál a tojáson lévő mintával. A tálkán pedig egy vintage stílusú szalvéta található, az egyik kedvencem.
Íme a kép:

Mivel Erika már meg is kapta, pedig tegnap adtam postára (piros pont nekik), ezért tudom, hogy tetszettek neki az ajándékok, sőt kiderült, hogy kimondottan kedveli a rózsás, régies dolgokat. Ügyesen tapogatóztam. :-)

Cinella

2012. november 16., péntek

Vándorajándék játék

Megérkezett Latinkától a Vándorajándék nyereményem. Cintia lánykám választott az nyeremények közül, és a táska mellett tette le a voksát.

 Így aztán Latinka hímzett csodái, és az általam felajánlott dekopázs karásonyi üvegtálka utazik tovább.

A játékot tehát meghirdetem : mától november 24-ig lehet jelentkezni, várlak benneteket szeretettel!

A feltételek, melyeket a játék elindítója, Moncsi alkotott meg:

A játékszabályok a következőek:


1. Csak egy ajándékot tarthatsz meg.
2. Neked is hozzá kell tenned egy ajándékot.
3. Be kell mutatnod mit is kaptál a csomagodban és linkelni kitől.
4. Meg kell hirdetned a játékot, vagy ha nincs blogod akkor tovább kell küldened a két ajándékot (a tiéddel együtt lesz kettő) egy olyan személynek aki ismeri a játékot és folytatni tudja a láncot.
4. Minimum egy hétig hirdetni kell a játékot, de ha nincs jelentkező (remélem ez nem következik be) akkor lehet tovább várni.
5. A játék hirdetésekor megmutatod mi vándorol tovább és, hogy te mit teszel hozzá.
6. Ha már nyertél, és ajándékoztál akkor tiéd a vándorajándék embléma is amit kitehetsz a blogodra.
7. Nem feltétel, hogy nem játszhatsz ezek után tovább, a részvétel nem kizáró ok. Rajtad múlik.
Cinella

2012. szeptember 1., szombat

Születésnapos játék 15

Elérkezett az utolsó születésnaposunk nagy napja is. Nagyon készültem rá, hogy időben odaérjen az ajándékom, mert úgy éreztem, hogy a kezdeti lelkesedés nagyon visszaesett. Na de nézzük az érem szebbik oldalát. 
Ildi volt a születésnaposunk, akinek készítettem egy dobozkát, amit nem csak szalvétával díszítettem, hanem tettem rá szalagot is. Ezenkívül elkészítettem Neki a "hörcsögölt" táskámat is piros és piros rózsás változatban is a dobozhoz. A táskára azért esett a választásom mert amikor elkészítettem a prototípust éreztem a hozzászólásán, hogy szeretne egy ilyet. Ezért aztán adta is magát. Aztán gondoltam, hogy legyen valami kis apróság is ebben a színvilágban, ezért készült a hozzáillő zsebkendőtartó. Tettem rá dísznek egy kis charmot is, amit Cintia választott. Csokin gondolkoztam még a csomagba, de olyan meleg volt mostanság, hogy félő volt, hogy mire odaér cseppfolyós állapotban mindent összekenne, ezért néhány teát tettem még a csomagba. 

Cinella

2012. május 24., csütörtök

A blogomnak is van névnapja!

A munkahelyemen az asztali naptárat lapozgattam, az elvégzendő dolgok miatt Egyszer csak mit látok! Na mit! Június 12.-én Cinella névnap van! A szemeim rendesen kikerekedtek, hiszen ezt a nevet Szilveszter nevű fiam találta ki Cintia nevű lányom becézéseként 10 éve! Azóta használom ezt a nevet. Eleinte csak az xszemes oldalon volt a nick nevem, majd amikor létrehoztam az oldalam teljesen természetes volt, hogy itt is ez lesz a nevem. Ezért aztán nagyon elcsodálkoztam azon amit láttam. Azt tudtam, hogy van az olaszoknak egy hasonló szavuk a cincinella, ami katicabogarat jelent, de ez így egy kicsit lesokkolt. 
Most, hogy túltettem magam ezen a sokkon úgy döntöttem ünnepeljük meg a blogom névnapját egy játékkal. A jelentkezők között kisorsolok egy decupage dobozkát és még valami apróságot. A határidő pedig mi más lehetne mint a névnap dátuma, tehát június 12. Sorsolni pedig azok között fogok, akik hagynak nálam egy kommentet, és kiteszik blogjukban, vagy a facebook oldalukon.


Cinella

2012. április 7., szombat

Szülinapos játék 10.

Főkolomp Zsuzsának április 1-én volt a születésnapja. Kicsit ugyan késtem az ajándék postázásával, de annál nagyobb szeretettel készítettem. Remélem már megkapta, mert sajnos visszajelzést még nem kaptam, de mivel mostanság nagyon kevés időm van, főleg hétköznap. Nem akarok senkit terhelni a dolgaimmal, ezért nem is részletezem, inkább megmutatom az ajándékot. A csomagba került egy kisebb és egy nagyobb doboz, 3 db ajándékzsák, és 3 db húsvéti nyuszi. Remélem tetszeni fog Zsuzsának és a gyerekeinek is.
 
Cinella

2012. március 11., vasárnap

Sorsoltam!!!!!!

Megtörtént a sorsolás. A hagyományos kézi sorsolás mellett döntöttem. 19 játékos jelentkezett a játékomra.  Tehát beírtam a 19 nevet az excell-be, fényképeztem, kivágtam, összehajtogattam, majd átsétáltam a sorsoló kisasszonyhoz a szobájába. Sajnos meg kellett zavarnom az alkotásban, de hát mindent az ügy érdekében. Lánykám sorsolt és..............................




Gratulálok Ildi, Te nyertél! Kívánok Neked ezzel boldog névnapot!
 Köszönöm mindenkinek, hogy velem játszott, remélem jöttök máskor is! :-)


Cinella

2012. február 25., szombat

Játsz velem......

Miért is hirdetek játékot? Azért, mert megérdemeljük! :-) Meg azért, mert szépen süt a nap, és ez már nagyon hiányzott a lelkemnek.
A feltételek a szokásosak:
-jelezd szándékod ennél a bejegyzésnél,
-legyél rendszeres olvasom,
-vidd hírét a játéknak a blogodon.
A nyeremény pedig egy csodaszép xszemes készlet. Minden benne van. A leszámolható minta, hímzővászon, fonalak, sőt még egy tű is! Ezen kívül lesz majd a nyertes csomagjában egy apró meglepetés is tőlem.
Na ki játszik velem? 
Ó igen, a határidő: március 11. dél. Este sorsolok!

Cinella

2012. február 22., szerda

Szülinapos játék ráadás!

Ma megérkezett Ritától az ajándékom, melyet a szülinapomra szánt. Illetve nem ezt szánta, mert amit először küldött, azt a postán valaki lenyúlta. Hiába adta fel ajánlottan, és kerestette, nem lett eredménye, ezért kaptam egy második ajándékot. Én kértem, hogy varrjon nekem egy pár edényfogó kesztyűt, mert amit a boltok árulnak az mind csak fél pár, ráadásul jobbkezes. Ezzel az a bajom, hogy mivel én jobbkezes vagyok, így amikor főzök a fakanál a jobb kezemben van, tehát a kesztyű a balra kéne. Na meg amikor a sütőből veszem ki a cuccot ugye két kéz kéne, de csak egy kesztyűm van. Illetve csak volt, mert most már két gyönyörű kesztyűm van. Ezenkívül kaptam ég egy falvédőt, amire rá tehetem a kesztyűimet, és két a falvédőhöz passzoló alátétet. Csudiszépek! Volt még a csomagban egy kék rózsás bögre+ teák hozzá. Rita, nagyon szépen köszönöm!

Van még tartozásom, mivel amikor megkaptam, nem mutattam képet az ajándékomról, amit szintén a születésnapomra kaptam. Ezt most pótolom. Ildikótól kaptam egy ceruzatartót, amit szalvétatechnikával díszített, egy fülbevalót, és egy szép kis zsákocskát telis-tele charmokkal. Képet Ilditől szedtem, mert én sajnos anno elfelejtettem fényképezni. Köszönöm, még egyszer!

Cinella

2011. november 25., péntek

Szülinapos játék 3.

Eljött ismét egy születésnap Rita által meghirdetett játékban. Most Ági volt a soros, Ő kapott ajándékot. Készítettem neki egy dobozt szalvétatechnikával. Ez volt az a bizonyos titkos projekt, amit még Cintiával együtt csináltunk. Azért választottam dobozt, mert Ági azt írta magáról, hogy dobozmániás. Került még a csomagba egy levendulás illatpárnatorony, és két karácsonyi csillag, amit akár fenyődíszként is tud használni. Készítettem még egy xszemes szülinapi kártyát is, de azt elfelejtettem lefényképezni. Remélem Áginak tetszenek az ajándékok!


Cinella

2011. október 17., hétfő

Szülinapos játék 2.

Hát eljött az én nagy napom is a szülinapos játékban! A múlt hét elejétől jöttek a csomagok, és én tudtam, hogy nem bonthatom ki őket, hiszen csak aznap lehet bontogatni, amikor a jeles nap van. Ez esetemben idén péntekre esett. Mivel a munkahelyemre kértem a szépségeket (biztosabb, mintha begyömöszölte volna a postás a itthoni postaládámba), a kolléganőim irigykedve nézték a pakkokat. Pénteken 3 csomag érkezett, és mivel a többit már haza hordtam,ezért abból a 3-ból választhatott egyet a legkíváncsibb. Teljesen el voltak hűlve Ők is és én is attól a sok szépségtől ami abból az egy csomagból is előkerült. Képzelhetitek mi minden volt a sok-sok csomagban. Akkor kezdődjön az élménybeszámoló!!!!!
Íme a csomagok:
 
Az első csomag, amit ugye még a munkahelyemen bontottam ki Krisztinától jött. A csomag tartalmazott egy fotóalbumot, egy kis fémdobozt, és egy kis üdvözlőlapot! Na ne higgyétek, hogy ennyi volt! Nem ám, a fémdobozban volt egy szépséges zsákocska, abban pedig 3 pár gyönyörű fülbevaló, lila színben! Reggel elfelejtettem fülbevalót betenni a fülembe, így gyorsan fel is próbáltam az egyiket. A kolléganőim teljesen oda voltak a gyönyörűségtől. Mondjuk nem csodálom! Köszönöm Krisztina!
A második ajándék Ágitól érkezett. Az Ő csomagját már itthon bontogattuk Cintiával.Tőle 3 pár gyönyörű fülbevalót kaptam. 2 kis gömböcskét egy lilát, és egy rózsaszínt, meg egy lila lógósat. Na ennek utóbbinak az a szépsége, hogy horgolva van. Ilyet még nem is láttam. Cinus természetesen rögtön betette a fülébe. Iszonyatosan jól áll Neki! Mondjuk mi nem! Még szerencse, hogy még nem hordhat ilyen füliket mert valószínüleg már nem lenne egy sem nekem. Így csak a két pöttyöcskét nyúlta le. A csomagban volt még egy Boci csoki, amit a többiek kaptak meg, én ugyanis fogyózom, és egy sk. képeslap is. Köszönöm Ági!

A harmadik csomagot Csillától kaptam.Ő a csomagot kívülről még egy szép papírba is kötötte. A pakkból előbújt egy kép, egy mécsestartó mindkettő lila és Csilla szórt még rá csillogósat is (én ugyanis szarka vagyok másodállásban). Cinusnak a szava is elállt, pedig nála az igen ritka. Általában csak akkor szokott előfordulni, amikor alszik. Azóta is több alkalommal megnézi megsimogatja, mert nagyon tetszik neki. Nekem is! El is határoztam, hogy a képet beviszem a munkahelyemre, ott is legyen valami szépséges. Kaptam még levendulás illatpárnákat és egy csodaszép üdvözlőlapot! Azóta is simogatom, nagyon tetszik! Ja és el ne felejtsem a CD-t. Komolyan annyi szépség, és hasznos dolog van rajta, hogy minimum 200 évig kell még élnem, hogy mindet fel tudjam használni, de átnézni is több hónap lesz! Köszönöm Csilla!

A negyedik csomagot Ildi postázta nekem. Tőle kaptam egy könyvjelzőt (legalábbis én annak használom), aminek a végén egy gyöngy dísz van, persze, hogy lila, egy szívecske, ami hűtőmágnes, fényképezés után fel is csücsült a hűtőre! Imádom a hűtőmágneseket! A csomagban volt még egy sk üdvözlőlap, teák, és egy csomag gumimaci. Még nem hagytam, hogy mindet felfalják! Köszönöm Ildi!


Az ötödik meglepetés Veronikától jött. Volt benne 1 pár szépséges füli (ma ez volt rajtam), egy kulcstartó, már fel is tettem a munkahelyi kulcsomra, és egész nap büszkén mutogattam, (napfényben gyönyörűen csillog!) egy ametiszt (leírással), charmok, apró színes gyöngyök (gyerek lenyúlta) és egy szép kék virágos anyag. Cinus már adott is le rendelést, mit kér belőle. Köszönöm Veronika

A hatodik csomag Edinától érkezett.Kaptam Tőle egy szép háromszögletű neszesszert (ebben laknak a sminkszereim) nagyon szép, én elképzelni sem tudom, hogy tudta megvarrni, egy pár csillogos fülbevalót, amit Cinus megpróbált lenyúlni pénteken a szülinapi vacsimon abban pompázott, visszaszereztem, és kaptam még egy tábla csokit is. Köszönöm Edina!

A hetedik pakk Györgyitől érkezett. Tőle egy csudiszép pénztárcát kaptam, természetesen rögtön át is pakoltam azt a kevéske pénzem amim van, meg a kártyáimat. Ma a munkahelyemen többen végigtapizták, simogatták, és irigykedtek. Az egyik kolléganőm még a szépséges hímzést is észrevette az elején. Volt a csomagban még egy kis egérke egy darab anyagon (tuti lesz belőle valami) egy csoki és egy sk képeslap, amit úgy csinált meg, hogy a virágok csillogjanak. Imádom! Köszönöm Györgyi!

A nyolcadik csomagomat Katitól kaptam. A csomagban volt egy kis szütyő, amit Cinusnak készített, és az én lánykám ennek úgy örült, mert csomagbontogatás közben megjegyezte "de kár, hogy nem nekem van születésnapom" így aztán Ő is kapott hivatalosan is, nem csak lopott szarjékatt gyűjtögetett. Bele is pakolta a művészi tornaruháját. Kaptam még levendulás szalvétákat, jaj már sok ötletem van! Éééééééés egy édes kis egérkét, mert olvasta a blogomban, hogy egérmániás is vagyok! Köszönöm Kati!

A kilencedik pakkot Edinától kaptam. A csomagban volt egy muffin, de nem ehető ám! Tök jól néz ki, és Edina ráírta nekem, hogy "boldog születésnapot", karácsonyi szálvéták, anyagok  (ők sem maradnak parlagon), teák, nyalókák (elfogyott) és egy fürt csilipaprika. Karcsi nagyon szereti az erőset, de mostanság én is kimondottan vadászom az erős, csípős ételeket. Köszönöm Edina!

A tizedik meglepetés Zsuzsától repült hozzám. A külső csomagolás egy gyönyörű szép belső csomagolást rejtett. Majdnem nem bontottam ki, mert nagyon tetszett, de győzött a kíváncsiság! És milyen jól tettem! Cinus lélegzete itt akadt el másodszor. Kaptam egy naplót, aminek a borítóján egy xszemes SZ betű van a többi részét pedig Zsuzsa varrta, egy kis hengert amin szintén xszemekkel az van hímezve, hogy "boldog születésnapot" egy hozzájuk illő szívecske, és egy kis zsákocska, amiben charmok lapultak. Azóta is csak simogatni merem őket, használni nem merem! Kaptam még csokit is, jól eldugtam! Köszönöm Zsuzsa!

A tizenegyedik, de nem utolsó csomagomat Ildikótól jött. A csomagban volt egy csigusz, színven hozzá illő szívecskével, amin egy kis pillangó pihen, és egy üvegben levendulás fürdősó. Az üveg nagyon szépen díszítve van. Smadzaddal körbetekerve, és arra dekupázsolt nekem Ildi két virágot. Nagyon tetszik, és jó illata van. Még nem próbáltam ki, de már készülök nagyon! A csiguszt Cinus lenyúlta! Köszönöm Ildikó!
Lányok Mindenkinek nagyon köszönöm a sok-sok szépséget, tényleg nem tudom mivel érdemeltem ki ennyi gyönyörű ajándékot! Igyekszem én is szépségeket küldeni Nektek!
Cinella

2011. október 12., szerda

STAFÉTAJÁTÉK

Ha szeretnétek velem játszani még péntek éjfélig jelentkezhettek

Cinella

2011. október 1., szombat

Nyereményem és ajándékaim!

Megérkezett Aniktól a nyereményem. Még mindég nagyon tetszenek. A dobozt már be is fogtam, és ő lesz örzője a csokibonbonos hímzésem összes hozzávalójának. A fonalakat kibontottam és jól megtapiztam, nagyon finomak. Ha esetleg valakinek volt már hozzájuk szerencséje, használta, kérem meséljen róluk. Mosást bírják? A kis picurka, de csodálatosan szép tűpárnának van egy titka. A hátulján van egy kis szívecske a következő felirattal: hand made. A staféta játékra még jelentkezhettek ITT!

Még nem mutattam, de kaptam ajándékokat is. Az egyik csomag Judittól jött, és azért küldte, mert kapott tőlem levendulás párnácskákat. Pedig én azért küldtem Neki, mert annyira örültem, hogy tetszik Neki és odavan értük. Amikor megláttam mi bújik ki a borítékból ugrottam egy nagyot örömömben!

A másik ajándékom Margótól kaptam két gyönyörűségesen szép saját festésű fonalat. Őrizgetem őket mint a kincseimet. Még nem tudom mi fog készülni belőlük, de biztosan ráakadok arra a mintára, amik megérdemlik, hogy ezek a szép fonalakkal keljenek életre!
Köszönöm, köszönöm!
Cinella

2011. szeptember 25., vasárnap

Stafétajáték

Elkészültem a staféta játékra szánt ajándékommal, ezért gyorsan meg is hirdetem a játékot.
A játékszabály a következő:
Jelentkezéseddel egyben ígéretet teszel, hogy ha Te nyered meg az ajándékot, akkor átveszed tőlem a stafétabotot és egy hónapon belül te is készítesz valamit, amit aztán kisorsolsz a blogodon :-)
Az ajándék nincs értékhez kötve, szerintem mindenki örül bármilyen apróságnak is :-)
Akinek meg nem tetszik a képen látható ajándék, az egyszerűen nem jelentkezik. 



Az ajándékot akkor fogom postázni, ha a nyertes a játékot meghirdette a saját blogján!

 Határidő: 2011. október 14. péntek

Sorsolni szombaton fogok fogok. (ha fel tudok ébredni)

Érdekesség a játékkal kapcsolatosan, hogy pont egy éve is nálam járt a staféta. :-) A játékot egyébként Babra indította pár évvel ezelőtt.
Tehát akit érdekel a játék jelezze egy bejegyzés formájában, és hirdesse meg a blogján.
Cinella

2011. szeptember 22., csütörtök

Nyertem!!!!!

Aniknál járt a staféta játék, és én lettem a szerencsés, aki megnyerte a dobozkát, az extra mini tűpárnát és a Tilda fonal csomagot. Bevallom nőiesen erről a fonálról még nem hallottam, de a színei nagyon tetszenek. Már nagyon várom, hogy megtapizhassam. Azt hiszem szerencsés csajszi vagyok, mert már másodszor jár nálam a staféta játék. A hétvégén úgy is alkotó napokat akartam tartani, így aztán akkor fogom elkészíteni az ajándékot amivel tovább szeretném adni a stafétát. Jelentkezni is akkor kell majd, most csak örömködök.
Cinella

2011. július 18., hétfő

Ajándékláncos ajándékom

Még a múlt héten pénteken megérkezett Susutól az ajándékom, amit Latinka által meghirdetett születésnapi ajándékláncos játék keretében kaptam. Hű, de kerek mondat lett. Szóval megérkezett a csomag amiben egy csodaszép rózsaszínű nyaklánc volt, meg egy csomag Latte Machiato kávét, amit azon nyomban meg is ittam. :-)
A modellem Cintia volt, nagyon élvezte. Neki is tetszik a lánc, de nem adom, egyenlőre. Kis szeles a gyerekem, félek, hogy elszakítaná.

Cinella

2011. július 4., hétfő

Gyermekkorom kedvenc ételei

Kaptam egy nagyon kedves játékmeghívást Arankától. A játék lényege, hogy írjuk le milyen ételeket ettünk szívesen gyermekkorunkban. Arankához hasonlóan én is a Nagymamám főztjét szerettem a legjobban. Gyermekkoromban mindig csodáltam Őt és olyan szerettem volna lenni. Sajnos még kis részben sem sikerült eddig megvalósítanom. Azt hiszem nem fogom utolérni Őt. Nagyikám márciusban töltötte be A 91.  életévét, de sajnos már eléggé rossz állapotban van. Na, de vissza a játékhoz. Kedvenceim most is azok, mint gyerekként.
-sült csirke, töltött csirke
-sonkás, rakott tészta
-madártej
-palacsinta
-Rákóczi túros (ezt Apukám készítette)
-tatárbisztek
-rántott velő
-stb....
Nagyon szeretek enni, és ez sajnos meg is látszik rajtam. :-(
A játékhoz tartozik még, hogy 5 blogger társamnak tovább kell adnom.


1. Netty
2. Csandi
3. Rita 
4. Batorba
5. Margó

Cinella

2011. május 22., vasárnap

Csere-bere játék

Ezt a játékot nem én hirdetem, de én már jelentkeztem rá. Ha szeretnél csatlakozni ezt Ritánál megteheted. A játék lényege, hogy mindenki ad, és mindenki kap is! Azt, hogy kitől kapod az ajándékod titkos, csak Rita tudja. A téma pedig ami köré a játék épül a kávé-tea. Tehát az ajándéknak ehhez kell kapcsolódnia. A technika viszont abszolúte szabadon választott, lehet xszem, varrás, szalvétatechnika, üvegfestés, horgolás, gyöngyfűzés,  stb... A határidőt Rita meghosszabbította, így még van időd jelentkezni május végéig!!!!!!
Tehát játékra fel!!!!!
Cinella

2011. május 15., vasárnap

SORSOLTAM!!!!!!!

Nos megtörtént a sorsolás! A 100 rendszeres olvasóm közül a nyertes kiválasztásához a sorsoló programot hívtam segítségül. Itt a nyertes Edina lett. A jelentkezők közül pedig Cintia húzta ki a nyertest, aki nem más mint Latinka.
Gratulálok a nyerteseknek! Edina, Latinka kérlek írjatok nekem egy postacímet, ahová az ajándékot el tudom küldeni, illetve azt is, hogy melyik színben tetszik a nyeremény!
Kézi sorsolást dokumentáltam is:


















Cinella

2011. május 6., péntek

Variációk egy témára

Ezt a helyes mintát egy készletben Csibétől kaptam a PIF játék keretében. A múlt hétvégén nem volt mit hímezzek, így nekiálltam, és amennyire féltem tőle, annyira gyorsan haladtam vele. Ennek örömére megcsináltam még 3x csak más színben. Jaj, nekem annyira tetszik.
El is határoztam, hogy ajándék lesz belőlük. Éppen ezért játékot hirdetnék. Aki szeretne kapni tőlem egy apróságot, amit ebből a mintából lesz, az jelentkezzen nálam. 2 ajándékot fogok kisorsolni egyet a kommentelők között, egyet pedig a rendszeres olvasóim között. Egy feltételem van csak! A játékot NE hirdesd meg sehol! Tehát várom a jelentkezéseket. :-) Jelentkezési határidő pedig legyen május 14. Sorsolni pedig 15.-én fogok! :-)
Cinella

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Szívesen látott kíváncsiskodóim száma: